Temat
:
Ciekawe zjawisko optyczne ;)
Wyświetl pojedynczy post
Herki_eNHa
Member
Od: 08.2007
Offline
#
10
16.07.2008, 00:26
ja mam tak, że jak patrze lewym okiem kreci sie w lewo a jak prawym w prawo;d a jak oboma;P
to zawsze zaczyna od prawego a jak sie skupie na stopie to w lewo
Herki_eNHa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herki_eNHa
Odwiedź stronę domową użytkownika Herki_eNHa!
Znajdź inne posty napisane przez Herki_eNHa