Temat
:
Ciekawe zjawisko optyczne ;)
Wyświetl pojedynczy post
nce
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
8
15.07.2008, 23:50
Dla jednych jest oczywiste, że się kręci w lewo, dla innych, że w prawo, więc chyba jednak to nie jest wkręt
nce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nce
Znajdź inne posty napisane przez nce