Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 15.07.2008, 22:52
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Musze wam powiedziec ze jak w drugiej polowie mialem okazje byc pod bramka w ktorej bronil Gubiec to myslalem ze on nerwicy dostanie po tym co do niego wykrzykiwali. Nawet sie odezwal i powiedzial "A idzcie w pole" tak bylo. Ogolnie Wisla zagrala przyzwoicie a sam Boguski mogl ustrzelic hattricka.

PS: przepraszam za bledy ort. ale klawiatura mi siadla
No tak jest jak się kilku szczyli zbierze i zacznie popisywać przed innymi. O rozmowie z Dawidem nie wspomne...
Odpowiedz cytując