Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 15.07.2008, 22:51
PvD napisał(a):Wyświetl post
Wielka Wisła to była jest i będzie zawsze. Kwestia interpretacji co dla kogo powoduje, że klub jest WIELKI.

Jeśli chodzi o Wielką piłkarską Wisłę w Lidze to się zgadzam.
Oczywisie,piszac to odnosilem sie do kwestii czysto sportowych.Wisla za Kasperczaka byla Wielka,natomiast dla mnie zawsze jest i bedzie.
Tylko ze jego odejscie zrodzilo sie jaka jakas erupcja,ktora zapocztakowala kataklizm w postaci Lczki,Engela czy Okuki.Zawirowania z dyrektorami sportowymi i masa innych "przeszkód" ktore tak naprawde zahamowaly w rozwoju ten klub.
Dlatego mam wrazenie ze po tym feralnym (listopadzie?2004) w tym klubie wiele rzeczy przestalo byc normalne ,i dobze piszesz ze tam trzeba zrobic nowy asfalt a nie załatac tylko dziury.

Pozdrawiam
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując