PvD napisał(a):

Wielka Wisła to była jest i będzie zawsze. Kwestia interpretacji co dla kogo powoduje, że klub jest WIELKI.
Jeśli chodzi o Wielką piłkarską Wisłę w Lidze to się zgadzam.
|
Oczywisie,piszac to odnosilem sie do kwestii czysto sportowych.Wisla za Kasperczaka byla Wielka,natomiast dla mnie zawsze jest i bedzie.
Tylko ze jego odejscie zrodzilo sie jaka jakas erupcja,ktora zapocztakowala kataklizm w postaci Lczki,Engela czy Okuki.Zawirowania z dyrektorami sportowymi i masa innych "przeszkód" ktore tak naprawde zahamowaly w rozwoju ten klub.
Dlatego mam wrazenie ze po tym feralnym (listopadzie?2004) w tym klubie wiele rzeczy przestalo byc normalne ,i dobze piszesz ze tam trzeba zrobic nowy asfalt a nie załatac tylko dziury.
Pozdrawiam