Wyświetl pojedynczy post
DAVE
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: WISŁA KRAKÓW - SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 15.07.2008, 21:19
Zakrzewski to megałajza... mam nadzieję że to tylko jego sprytny menago winduje kontrakt/cene dla Groclinopolonii, sugerując zainteresowanie z naszej strony, a nie jakiś szaleniec z klubu postanowił tego pyrodziada "gwarantujężestrzelamprawienadachwkażdymmeczu" sprowadzic do nas...
semprini, klancyk i części niesforne....
Odpowiedz cytując