|
Zakrzewski to megałajza... mam nadzieję że to tylko jego sprytny menago winduje kontrakt/cene dla Groclinopolonii, sugerując zainteresowanie z naszej strony, a nie jakiś szaleniec z klubu postanowił tego pyrodziada "gwarantujężestrzelamprawienadachwkażdymmeczu" sprowadzic do nas...
semprini, klancyk i części niesforne....
|