Temat
:
Składam komputer...
Wyświetl pojedynczy post
Latin
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów
Offline
#
58
15.07.2008, 17:22
To faktycznie ciekawe rozwiązanie. Dzięki wielkie za wszelkie sugestie, teraz postaram się to wszystko przeanalizować,ale ten pomysł z tańszą grafiką wydaje się bardzo dobry.
Latin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Latin
Odwiedź stronę domową użytkownika Latin!
Znajdź inne posty napisane przez Latin