Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 15.07.2008, 12:51
jizzz napisał(a):Wyświetl post
Jakie to typowo polskie. Wyśmiać, zdeprecjonować, poniżyć.
Tak trudno docenić przeciwnika? Nie chce przejść przez klawiaturę?
Cóż cecha małych ludzi
Za to ty jesteś wielki. Tylko się zorientuj najpierw jakimi składami grali średniacy europejscy, tacy jak Crvena czy Olimpiakos, ok? Dopiero potem wypisuj swoją filozofię.

PS. Trochę luzu, bo Ci ciśnienie skoczy



Odpowiedz cytując