jizzz napisał(a):

Jakie to typowo polskie. Wyśmiać, zdeprecjonować, poniżyć.
Tak trudno docenić przeciwnika? Nie chce przejść przez klawiaturę?
Cóż cecha małych ludzi
|
Za to ty jesteś wielki. Tylko się zorientuj najpierw jakimi składami grali średniacy europejscy, tacy jak Crvena czy Olimpiakos, ok? Dopiero potem wypisuj swoją filozofię.
PS. Trochę luzu, bo Ci ciśnienie skoczy