Robi sie conajmniej niezdrowo. Radze troche przystopowac.Nie przepadam za Cracovia (delikatnie mowiac) ale nie zycze im spadku do C-klasy. Jesli beda dowody-wywalic na zbity pysk, jesli sa tylko przypuszczenia - poczekac i nie forowac wyrokow.Takie odszczekiwanie sie nic nie da.Cracovia:kara za rok xxx,Wisla:degradacja za xxx.Czy cokolwiek z tego wynika pomijajac niezdrowa atmosfere? Policja w Wisle, komuchy w Legii w Cracovi.....eee no wiecie

- to juz bylo.Nie ma sensu dokladac do ognia takimi argumentami.
Jedyny klub o ktorym glosno sie mowi w kwestii degradacji, a ktorego jeszcze nie zdegradowali to Cracovia.Sa dwie mozliwosci:
1)Zakrojona na szeroka skale akcja majaca na celu zniszczenie tego klubu
2)Cracovia ma cos za uszami i pytanie brzmi kiedy poleci, a nie czy poleci.
Kazdy wierzy w to w co mu wygodniej
Ja osobiscie wole poczekac i nie formulowac zbyt mocnych zarzutow bo od tego sa odpowiednie instytucje.