Wyświetl pojedynczy post
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 15.07.2008, 10:31
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Sluchaj ja wiem ze wy tam wszyscy udajecie Greka, bo defakto to nie klub kupowal mecze tylko grupa zyczliwych Cracovi ludzi.I tylko dla tego wam sie jeszcze do dupy nie dobrali bo sa ewidentne dowody na kupowanie tylko jest problem z udowodnieniem kto placi.
Kogokolwiek bys nie zapytal kto ma jakiekolwiek pojecie o polskiej pilce nie wazne ktorego klubu jest sympatykiem to Ci powie ze Cracovia kupowala mecze.
Sprawiedliwoscia jest dla mnie to ze wrocicie do II nie I ligi gdzie jest wasze miejsce.

Ktos kiedys powiedzial ze Wisla to klub zomowski.Co prawda od dawna juz nie jest resortowa ale "wiadomo jak jest". Nie ma dowodow,nie ma argumentow.Rozumiem ze odrzucacie mozliwosc pomowienia bo :"wiadomo jak jest".Swoja droga to kara jaka poniesliscie za 93 byla smiesznie niska.Kto zagwarantuje ze nie handlowaliscie na potege?Ze nie kupiliscie awansu do ekstraklasy?Dlaczego tym okresem juz sie nikt nie zajmuje?
Powód: Masz krakersa, Misiu.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 15.07.2008 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując