sambo napisał(a):

ten wątek doczekał się już filmów ... ale faktycznie - moze bedzie nawet heroiczny he he
Tak jak ten o Marianie Zacharskim w TVN - wielkim agencie ...... Armii Czerwonej
|
Dlaczego Armii Czerwonej ? Z tego co słyszałem ,wszystkie informacje przekazywał Polsce,dopiero od nas czasami były przekazywane dalej .
Raz że o tym nie wiedzieli a dwa,przecież służyli dla Polski .