Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 14.07.2008, 23:23
sambo napisał(a):Wyświetl post
ten wątek doczekał się już filmów ... ale faktycznie - moze bedzie nawet heroiczny he he

Tak jak ten o Marianie Zacharskim w TVN - wielkim agencie ...... Armii Czerwonej
Dlaczego Armii Czerwonej ? Z tego co słyszałem ,wszystkie informacje przekazywał Polsce,dopiero od nas czasami były przekazywane dalej .
Raz że o tym nie wiedzieli a dwa,przecież służyli dla Polski .