|
JLB
Offline
|
#36

14.07.2008, 17:55
|
Cytat:
|
Podczas wspomnianej wcześniej sesji zdjęciowej piłkarze ubrali byli jeszcze w stare stroje Umbro z logo Tele-Foniki jako głównego sponsora. Nazwy nowego jeszcze nie poznaliśmy. Wiemy natomiast, że nowy model koszulek Umbro zostanie zaprezentowany 22 lipca o godzinie 13.
|
za wislakrakow.com
Malvivente napisał(a): 
|
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
|
|
|