Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.07.2008, 17:55
Cytat:
Podczas wspomnianej wcześniej sesji zdjęciowej piłkarze ubrali byli jeszcze w stare stroje Umbro z logo Tele-Foniki jako głównego sponsora. Nazwy nowego jeszcze nie poznaliśmy. Wiemy natomiast, że nowy model koszulek Umbro zostanie zaprezentowany 22 lipca o godzinie 13.
za wislakrakow.com
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując