Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko
Offline
#
921
14.07.2008, 17:21
Tam przy biurokracji powinien być cudzysłów . To u nas nie ma biurokracji ,jest większa .
Przyjmując większą część regulacji UE na pewno się nie cofamy .
Do reszty pozwólcie że nie będę się odnosił .
jachting
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jachting
Znajdź inne posty napisane przez jachting