Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
824
14.07.2008, 16:32
zagladamy i widzimy kolego 18.00...
zagladamy na inne portale i widzimy 18.30
tutaj byla mowa o 17...
SpongeBob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SpongeBob
Znajdź inne posty napisane przez SpongeBob