Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 14.07.2008, 01:43
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Co sądzę nt. Waszej porażki napisałem w tym temacie(chyba w tym) kilka postów wcześniej.
Traktuje ją tak samo, jak Wasze transfery, zapowiedzi szefów Amiki, itd - tj. wszystko zweryfikuje sezon, nie można jeszcze wyciągać jakichkolwiek wniosków.
Jeśli zaś ktoś traktuje w inny sposób jedną z tych rzeczy - niech i potraktuje tak pozostałe - to jest chyba zrozumiałe i właśnie tego wymagam od malkontentów i płaczków.
Macko...My przegralismy raz ze 5-1 w Wawie...A zdobylismy wtedy mistrza.Pamietaj-jedna jaskolka wiosny nie czyni. Wisla na dzien dizisejszy nie ma skladu wogole. Pewnie powiecie zaraz: jak to? A tak to. Jedna , dwie kontuzje i nie ma obrony, atak? Jaki atak? Jedna kontuzja i nie ma kim strzelac goli! Tyle ze w pomocy mamy kilku zawodnikow.A bramkarze? Mizeria. Przykro mi ale sportowo lezymy. Legia lub Lech beda walczyc o mistrza. A my odpaniemy po pierwszych kontuzjach zawodnikow.
Odpowiedz cytując