Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 14.07.2008, 00:12
1q2 napisał(a):Wyświetl post
W meczennictwo Blidy mnie nie mieszaj.Czy byla winna czy nie to glupia baba i tyle -tu moze byc tez zarzut ze zle gadam o zmarlej ale nikt jej nie kazal ze soba konczyc
no to nie wiem po co był Twoj głupi komentarz zpełnie. ]

Jakby nie było - sam fakt śmierci i konsekwencje z tym idące są zawsze dla każdego człowieka takie same.

To jest właśnie tajemnica śmierci, która każe zwyczajnie odrzucić przy jej "czasie" wszelkie ludzkie przywary.

Z tego też względu pomimo "paru" uwag co do Geremka pozwole sobie zamilknąć natenczas - bo jeśli jego działalnosć ostatnimi czasy nie była zbytnio eksponowana, to nie widzę powodów, żeby robic to dokładnie wtedy, kiedy jest czas dla tajemnicy śmierci. Czasu aby oceniać tę postać i wszelkich okolicznosci jeszcze będzie wiele.

Niestety Blidę odarto z szacunku do tajemnicy śmierci - sponiewierano jej trupa- jak jakis przedmiot.

Jesli wiec zrobiono to z nia w imie politycznych gier - to nie widzę przeszkód w casusie Geremka, zwyczajnie i tego sie obawiam.
Ostatnio edytowane przez sambo : 14.07.2008 o godz. 00:15.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43