Wilku , tylko w tym sek ze gdyby Geremek dzis nie zginal to post Ogryzka by byl taki jak jest a ty bys go(Geremka) po prostu nie uzyl.
To bylo juz na prawde niepotrzebne, szczegolnie po wczesniejszych deklaracjach.
Przyjmuje ze nikt nie jest doskonaly
