Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 14.07.2008, 00:04
Wilku , tylko w tym sek ze gdyby Geremek dzis nie zginal to post Ogryzka by byl taki jak jest a ty bys go(Geremka) po prostu nie uzyl.
To bylo juz na prawde niepotrzebne, szczegolnie po wczesniejszych deklaracjach.
Przyjmuje ze nikt nie jest doskonaly
94 - Allah Akbar!!