Wyświetl pojedynczy post
Wilku
lupus albus
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 13.07.2008, 21:10
Illargui napisał(a):Wyświetl post
Genezą była chęć obniżenia emisji CO2 w Europie do poziomu określonego w Protokole z Kioto.Ponieważ temat jest dość szeroki, podaję kilka linków do ciekawych artykułówi:

http://www.gigawat.net.pl/article/ar...nt/1045/-1/79/
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...,0,244792.html
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...,0,354307.html
Tylko że ja o tej genezie już wspomniałem - po co ta zabawa tym?

W X wieku Wikingowie krowy paśli na Grenlandii, czego dzisiaj nadal nie da się robić i jakoś świat "przetrwał".


Cytat:
a tak na marginesie - limity nie uderzyły jedynie w Polskę. Czechy, Węgry, Listwa, Estonia, Słowacja też zaskarżaly decyzje KE....
I zapewne przypadek ze uderzają akurat w te kraje..

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.