Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 13.07.2008, 21:00
Wilku napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze po co ta zabawa tym?
Po drugie dlaczego znowu my mamy dostać m.in. tym po tyłku?
Genezą była chęć obniżenia emisji CO2 w Europie do poziomu określonego w Protokole z Kioto.Ponieważ temat jest dość szeroki, podaję kilka linków do ciekawych artykułówi:

http://www.gigawat.net.pl/article/ar...nt/1045/-1/79/
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...,0,244792.html
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...,0,354307.html


a tak na marginesie - limity nie uderzyły jedynie w Polskę. Czechy, Węgry, Listwa, Estonia, Słowacja też zaskarżaly decyzje KE....