Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 13.07.2008, 20:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oni nie twierdzą, że walczą o mistrzostwo. Oni mówią, że je zdobędą
IMHO to brak szacunku dla rywali, ale co tam - więcej śmiechu pod koniec sezonu będzie.

A co do Twoich obaw - to jest sport, wszystko może się zdarzyć. Ale takich panikarzy na tym forum zawsze mieliśmy w bród, więc nie licz, że na kimś zrobisz wrażenie.
Mam prośbe - nie spoufalaj się ze mną i nie pisz do mnie PANIKARZ - to że jesteś teraz "czerwony" (mod) nie znaczy że możesz wszystko i mnie obrazać!

Nie jestem panikarzem - ale nie lubie pustej napinki i nie lubie braku rzeczowej dyskusji. Chetnie rozmawiam na temat wzmocnień taktyki naszych rywali i nie pekam przed nimi ale potrafie dostrzec ich mocne strony (słabe też). A to róznica! (Moze dla Ciebie nie dostępna - bez urazy)

PS
Ja tu jestem zeby wymieniać poglądy z innymi a nie żeby robić wrażenie! Ty jak chcesz to sobie rób wrażenie - ja chętnie dyskutuje z innymi bo przez to poszerzam swoją futbolową wiedze i nie tylko (poznaje zdanie innych itd). Lansowac to się mogą panienki w klubach a nie ja

Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Chociaż to kompromitujące 0-0 z finału PP... Ech...
Własnie to jest dla mnie wyznacznik naszej mocy a nie runda jesienna. I ja wierze że MY bedziemy mistrzem - ale powiedz - tak ciężko obiektywnie rozmawiać o innych czołowych zespołach naszej ekstraklasy? (Legia, Lech)
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.07.2008 o godz. 21:10.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując