wolfy napisał(a):

Oni nie twierdzą, że walczą o mistrzostwo. Oni mówią, że je zdobędą
IMHO to brak szacunku dla rywali, ale co tam - więcej śmiechu pod koniec sezonu będzie.
A co do Twoich obaw - to jest sport, wszystko może się zdarzyć. Ale takich panikarzy na tym forum zawsze mieliśmy w bród, więc nie licz, że na kimś zrobisz wrażenie.
|
Mam prośbe - nie spoufalaj się ze mną i nie pisz do mnie
PANIKARZ - to że jesteś teraz "czerwony" (mod) nie znaczy że możesz wszystko i mnie obrazać!
Nie jestem panikarzem - ale nie lubie pustej napinki i nie lubie braku rzeczowej dyskusji. Chetnie rozmawiam na temat wzmocnień taktyki naszych rywali i nie pekam przed nimi ale potrafie dostrzec ich mocne strony (słabe też). A to róznica! (Moze dla Ciebie nie dostępna - bez urazy)
PS
Ja tu jestem zeby wymieniać poglądy z innymi a nie żeby robić
wrażenie! Ty jak chcesz to sobie rób wrażenie - ja chętnie dyskutuje z innymi bo przez to poszerzam swoją futbolową wiedze i nie tylko (poznaje zdanie innych itd). Lansowac to się mogą panienki w klubach a nie ja
Konrad. napisał(a):

|
Chociaż to kompromitujące 0-0 z finału PP... Ech...
|
Własnie to jest dla mnie wyznacznik naszej mocy a nie runda jesienna. I ja wierze że MY bedziemy mistrzem - ale powiedz - tak ciężko obiektywnie rozmawiać o innych czołowych zespołach naszej ekstraklasy? (Legia, Lech)