Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 13.07.2008, 20:31
kucharz_77 napisał(a):Wyświetl post
Tylko pamiętaj że Wisła na wiosnę to się nie spinała specjalnie mając taką przewagę...
To prawda - nie spinała się mając taką przewage bo miała zachowac siły na PP i PE i tam sie spiąć!
I tak się spieła że jak nie było Brożka w finale PP to z niesmakiem oglądaliśmy tę niemoc jaką graliśmy w ataku! O meczach PE z Legią szkoda pisać!

Taka runda jak jesienna to właśnie ewenement na który nie można sie powoływać. Niestety ale bardziej wiarygodna była rynda wiosenna co do naszych mozliwości na tle rywali.

I zgadzam się z kolegą 1q2 że teraz jest 3 faworytów do MP w miare wyrównanych. (Wisła, Legia, Lech)

I mam prośbe co do niektórych "leczących kompleksy" wobec kolesi z Poznania (nie tylko warszawiaków) - ten sezon nie musi być powtórką poprzedniego i pewnie nie będzie wiec po co te pseudo śmiechy z wywiadu Smudy. Lech zrobił dobre wzmocnienia i dla mnie właśnie dziwne by było gdyby kolo powiedział że nie walczą o mistrzostwo Niby co miał powiedzieć - walczymy o powtórzenie 4 miejsca? Tak to moze Górnik albo Cracovia powiedzieć a nie Lech w obecnej sytuacji.

PS
I pomyśleć że musze bronić pyry na tym forum. Co to się porobiło
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.07.2008 o godz. 20:53.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując