Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
842
13.07.2008, 20:01
Wilku, ja nie jestem zwolennikiem wszystkich mniej lub bardziej genialnych pomysłów płynacych z UE, uważam natomiast że są obszary, w których warto ta współprace zacieśniać
Illargui
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Illargui
Znajdź inne posty napisane przez Illargui