Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 13.07.2008, 20:01
Wilku, ja nie jestem zwolennikiem wszystkich mniej lub bardziej genialnych pomysłów płynacych z UE, uważam natomiast że są obszary, w których warto ta współprace zacieśniać