Maciuś napisał(a):

Ja to mysle nad zakupem takiego czegos (mam 1200 zl).
Pentium E7200-330 zl
Gigabyte P35-239 zl
2 GB RAM Geil CL4-145 zl
Radeon HD4850-495 zl
Chyba nic lepszego za ta cene nie zloze.
|
W porzadku - tylko podaj model tej płyty. Pamiątki mogą być A-daty Extreme Edition.