|
Wilku - a czy ja gdzies napisałam, że przynawanie dotacji (nie tylko zresztą w rolnictwie, bo gigantyczne pienądze kierowane są do firm prywatnych w ramach programow pomocowych, co moim skromnym zdaniem zaburza konkurencyjność na rynku) czy też nadmiernie rozbudowana biurokracja sa najlepszymi drogami do wzrostu gospodarki europejskiej?
|