Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
_w_
Member
Od: 06.2008
Offline
#
789
13.07.2008, 18:21
Zacu
napisał(a):
gdzie mozna wyrobic sobie bluzy tylko najlepiej zeby nie byly od 10 sztuk jak ktos ma adres internetowy niech poda
http://www.auriga-haft.pl/
pozdrawiam
BOSTOŃSCY FANATYCY
_w_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _w_
Znajdź inne posty napisane przez _w_