Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 13.07.2008, 17:53
Precel z makiem napisał(a):Wyświetl post
ma ktoś zdjęcie naszej flagi triady? chodzi mi o tą w której panowie z Lecha Arki i Cracovii robią sobie loda itp..
Chodzi Ci o flagę:

"Bo cała Triada to jedna rodzina" ?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując