Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
788
13.07.2008, 17:53
Precel z makiem
napisał(a):
ma ktoś zdjęcie naszej flagi triady? chodzi mi o tą w której panowie z Lecha Arki i Cracovii robią sobie loda itp..
Chodzi Ci o flagę:
"Bo cała Triada to jedna rodzina" ?
Wisła Kraków
Wislak1906_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak1906_TS
Odwiedź stronę domową użytkownika Wislak1906_TS!
Znajdź inne posty napisane przez Wislak1906_TS