Mareq napisał(a):

|
Pewnie wtedy kiedy zwątpił w to co wierzył .
|
Zwątpił chyba w internacjonalizm komuchów jak mu ziomków z partii wykopywano.
Jak k*rwa można wierzyć w coś gdy tysiące jest w kazamatach, są mordowani i torturowani.
No k*rwa jak? - uwierzyłbym że jeszcze nie wiedział, ale po 56 nie miał prawa mieć wątpliwości.
Ciekawy student..
"W latach 1960-1965 był wykładowcą na Sorbonie w Paryżu i
kierownikiem tamtejszego Centrum Kultury Polskiej."
Cytat:
|
udowodnij , że jakieś szkolenie miało miejsce .
|
Wklejałem tu kilkrakrotnie interesujace artykuły na jego temat, także przy Prodim - włacz opcje szukaj. (El profesore)
Cytat:
|
Właśnie intelektualista . Trochę tam nie pasował a i tak bardzo pomógł solidarności , nieprawdaż ?
|
Nie pasował, bo był spadochroniarzem pilnujacym aby "ciemna narodowa swołocz" nie przejeła przywództwa.
A w czym pomógł?
Cytat:
|
Nie przypominam sobie żeby Geremek jojczył na prawo i lewo , że był internowany czy aresztowany .
|
No to po co ta wstawka o jego internowaniu?
Cytat:
|
Skoro pozwalacie sobie każdemu waszemu oponentowi wytykać jego związki z komunizmem , to ja pozwalam sobie przytaczać takie fragmenty życiorysu kiedy za walkę z ustrojem totalitarnym ta osoba cierpiała.
|
Był więziony latami, torturowany? - czy był na wczasach na internowaniu jak Bolek?
Przyjmij do wiadomości że internowanie nic nie znaczy, internowano zarówno agentów (cześc ich legendy), jak i autentycznych opozycjonistów.
Cytat:
|
Wmówisz mi teraz , że Geremek nic w tej kwestii nie robił , tylko czekał aż dopełnią się procedury i podpisał gotowy papierek ?
|
Robił nie robił, wiem że jak Olszewski chciał do Nato to był wśród przeciwników.
Ale może o czymś nie wiem podziel się.
I dlaczego ta .... była za bombradowaniem Serbii znajac prawde?
Cytat:
Nie szargając już pamięci o zmarłym.
Jacek Sayriusz Wolski , to internacjonał czy dureń ?
|
A tu jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania.
Bo brat to bez wątpienia jedno i drugie.
Cytat:
|
Bogusław Sonik , to internacjonał czy dureń ?
|
Nie znam go z zadnych jego dokonań.
Cytat:
|
Dobrze , że mamy narodowca z krwi i kości jego kurczą wysokość Maciejo Giertycho
|
He he - masz problem bo uwazam że Maciejo to polityczny dureń, pomimo iż wiele razy działa w słuszniej sprawie, kierując się dobrymi intecjami.
Cytat:
|
Tak bo odważył się popierać integrację europejską .
|
Nie można być polskim patriotą i jednoczesnei pozbać Polski niepodległośći - to oksymoron.
Cytat:
|
Nie mogę się doczekać czasów kiedy ja będę tym , który ,,nie cierpi nienawidzi i pluje na Polskę"
|
Zacznij od wyjansienia dlaczego chcesz rozpuscić Polske w biurokratycznym tworze jakim jest UE - jakie intencje Toba kierują?
Cytat:
Wskaż mi jego słowa , które wskazują że nie cierpiał Polski ?
Może takim momentem w którym odżyła jego nienawiść do Polski był moment , który pamiętam do dziś , gdy Polska flaga wznosiła się na maszt chyba przy siedzibie NATO w Brukseli i obserwował , to autentycznie wzruszony Geremek ? Nienawidził wtedy Polski ?
|
Może poszukam.
Cytat:
|
Współczuje wam takich dni .
|
Wiesz ja mam akurat tak że 13 to udany dzień.. więc się nie wysilaj.
Cytat:
|
Rozumiem dlaczego nie chcecie oglądać tv , słuchać radia , chodzić po stronach internetowych . Bo setki różnych ludzi o różnych poglądach i stanowiskach wypowiadają się jak ważny był człowiek o którym wy macie zupełnie inne zdanie . Boicie się tego , bo boicie się , że się możecie mylić .
|
Szczerze? - mnie to śmieszy, to morze kłamsta jakie bedzie wylane, jak bedą brązowić jego postać... rzecz w tym że jak mawiają Ruscy, co sie zapisze to siekierą nie wyrąbiesz.. a archiwa w Moskwie są olbrzymie...
Ciekawe komu bedzie "łyso" mnie czy Tobie (ew. moim czy Twoim wnukom).
Z internetu nie zamierzam zrezygnować, a TV programowo nie oglądam. Więc nie pisz co "chcecie",