flamaster - dla Ciebie moze to kopmleks nizszosci a np dla mnie, realna ocena naszych szans.
Ja jestem ciekaw(choc mam nadzieje ze tylko na ciekawosci sie skonczy) co panowie z opcji 'nie ma innej opcji niz zwyciestwo, co to jest k...Bietar' itp beda pisac jak wtopimy ten dwumecz
Czy napisza , sorry pomylilismy sie, czy tez zaczna szukac kozlow ofiarnych
ps co do reprezentacji to spojz jaka oni grupe mieli i jakie wyniki osiagneli.Ogladalem ich chyba ze 2 mecze i jest to druzyna walczaca o 1 do ost minuty(w stylu Szkotow, tyle ze lepsi technicznie)