Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#532
Stary 13.07.2008, 15:31
flamaster - dla Ciebie moze to kopmleks nizszosci a np dla mnie, realna ocena naszych szans.
Ja jestem ciekaw(choc mam nadzieje ze tylko na ciekawosci sie skonczy) co panowie z opcji 'nie ma innej opcji niz zwyciestwo, co to jest k...Bietar' itp beda pisac jak wtopimy ten dwumecz

Czy napisza , sorry pomylilismy sie, czy tez zaczna szukac kozlow ofiarnych

ps co do reprezentacji to spojz jaka oni grupe mieli i jakie wyniki osiagneli.Ogladalem ich chyba ze 2 mecze i jest to druzyna walczaca o 1 do ost minuty(w stylu Szkotow, tyle ze lepsi technicznie)
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 13.07.2008 o godz. 15:35.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując