Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2210
Stary 13.07.2008, 14:09
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/518
bardzo ciekawy artykuł co do naszego poszukiwania na siłę wysokiego napastnika.
I ja się z tym w pełni zgadzam, bo lepszy niziołek Frankowski co strzeli 20 goli nogami niż olbrzym co strzeli 5 ale głową.
lepszy gigant co potrafi uderzyć głową, walczyć bark w bark z przeciwnikiem przytrzymać piłek niż niziołek którego każdy kontakt z obrońcą w europie będzie się kończył kontaktem z glebą .
Chyba że masz jakiś info że Wisła odrzuciła jakiś 1,60 cm talent bo szuka chłopa 2,02 m, to sie podziel.

śmieszne takie teksty, każdy zespól stara sie mieć choćby jednego wysokiego napastnika, a że czesto są nieco drewniani to chyba nic dziwnego przy ich wzroście dziwne to jest jak niski piłkarz jest drewniany tylko że nawet Frankowskiemu nie raz brakowało tych 10 cm. wzrostu czy masy i mówię tu raczej o grze w europie.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 13.07.2008 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując