Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#796
Stary 13.07.2008, 13:55
Mareq napisał:
Cytat:
Ja przeczytałem stenogram z tej rozmowy i to trochę inaczej wygląda niż przedstawiasz . Po pierwsze nie mógł prezydent wydać zgody a sam w tym nagraniu stwierdził

..Pójdziemy zobaczyć te Twoje Czyżewskiego, te które chcesz przerabiać, bo ja muszę zobaczyć czy ja mogę w ogóle ich naciskać, czy to w ogóle wypada, bo wiesz, jak.., powiem Ci.., jeżeli to nie będzie można to ja nie będę ich gwałcił, bo to nie wypada tak"

Czyli nie nastąpiła sytuacja , że za mieszkanko zrobi wszystko żeby pozwolenie zostało wydane .
Chyba sobie żarty stroisz. W TV było puszczone nagranie w którym sie pytał tego biznesmena ile mieszkań bedzie w tej przybudówce. Usłyszał że 5. Wtedy stwierdził że jedno mieszkanie dla tego co wyda pozwolenie a jedno dla niego !

Tradycyjnie w TV głupa zaczęli robic jego koledzy w tym iGowin z Krakowa że nie wierzy i tego typu takie gadi jak zwykle przy takich okazjach .

Odnośnie Czcigodnego Bronisława to teraz zacznie się lament i wyrywanie włosów od Michnika po Tuska.