Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2208
Stary 13.07.2008, 13:06
http://www.weszlo.com/news/518
bardzo ciekawy artykuł co do naszego poszukiwania na siłę wysokiego napastnika.
I ja się z tym w pełni zgadzam, bo lepszy niziołek Frankowski co strzeli 20 goli nogami niż olbrzym co strzeli 5 ale głową.
Odpowiedz cytując