Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
773
13.07.2008, 11:15
Oj Panowie przesadzacie. Może odmówić, ale zdajecie sobie sprawę co by się wtedy działo w naszych i europejskich mediach? Ze obrażony, że antyeuropejski, Kaczor do takiej stuacji doprowadzić nie może. A polityka fiołkami nie pachnie...
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery