Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 13.07.2008, 10:21
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Z tymi meczami to róźnie,sadze żę TVP może jeszcze do ostatniego dnia zmienić decyzje.A jeśli chodzi o Lech - czy oni nie mają jakiejś telewizji klubowej czy coś w tym stylu? jakiś czas temu było o tym głośno ,może i tam będzie transmisja?
mają chyba tą telewizję klubową, bo gdzieś czytałem że ich prezes coś tam w tej telewizji powiedział. chyba "idziemy na majstra".
ale jeśli telewizja klubowa nie ma praw do pokazywania meczów Lecha w europejskich pucharach (a zapewne nie ma), to nie ma szansy żeby tam był ten mecz live.
Odpowiedz cytując