Zbychu napisał(a):

|
Z tymi meczami to róźnie,sadze żę TVP może jeszcze do ostatniego dnia zmienić decyzje.A jeśli chodzi o Lech - czy oni nie mają jakiejś telewizji klubowej czy coś w tym stylu? jakiś czas temu było o tym głośno ,może i tam będzie transmisja?
|
mają chyba tą telewizję klubową, bo gdzieś czytałem że ich prezes coś tam w tej telewizji powiedział. chyba "idziemy na majstra".

ale jeśli telewizja klubowa nie ma praw do pokazywania meczów Lecha w europejskich pucharach (a zapewne nie ma), to nie ma szansy żeby tam był ten mecz live.