Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
766
12.07.2008, 17:50
ma ktoś zdjęcie naszej flagi triady? chodzi mi o tą w której panowie z Lecha Arki i Cracovii robią sobie loda itp..
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem