Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 12.07.2008, 17:34
Przypomnialo mi sie, ze kiedys ktos na naszym forum dal linka do tematu na forum Cracovii, ktory brzmial mniej wiecej tak: "Jak Śląsk do nas przyjedzie to krzyczmy DYSKOBOLIA!". Ma go ktos moze?
Odpowiedz cytując