Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
257
12.07.2008, 17:34
Przypomnialo mi sie, ze kiedys ktos na naszym forum dal linka do tematu na forum Cracovii, ktory brzmial mniej wiecej tak: "Jak Śląsk do nas przyjedzie to krzyczmy DYSKOBOLIA!". Ma go ktos moze?
Kwaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kwaki
Znajdź inne posty napisane przez Kwaki