Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 12.07.2008, 15:48
Mareq napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/1787462,12...uste,item.html

http://wiadomosci.pl.msn.com/article...mentid=8873109

Mam nadzieję , że te wiadomości nie umknęły bojownikom walczącym z europejską zgnilizną objawiającą się wszechobecną histeryczną polityczną poprawnością
No fakt, jest się czym szczycić. To się nazywa wolność religijna i przekonań? Do takich wzorców dążymy?
Dziękuję za taką UE...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!