Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 12.07.2008, 14:40
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Proponuje Wam takie rozmowy prowadzic na PW bo admin sie wk... i zle to sie skonczy. to jest temat EKSTRAKLASA a nie Wojna Legii i DyskoPolo.
Lepiej by się tego ująć nie dało. Dzięki, Kreseq. Następne "wojenne" posty polonijno - legijne będą usuwane, a pretensje będziecie mogli mieć tylko do siebie. Wieści o tym, kto kogo opluł umieszczajcie sobie na innych forach.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując