kreseq napisał(a):

|
Proponuje Wam takie rozmowy prowadzic na PW bo admin sie wk... i zle to sie skonczy. to jest temat EKSTRAKLASA a nie Wojna Legii i DyskoPolo.
|
Lepiej by się tego ująć nie dało. Dzięki, Kreseq.
Następne "wojenne" posty polonijno - legijne będą usuwane, a pretensje będziecie mogli mieć tylko do siebie. Wieści o tym, kto kogo opluł umieszczajcie sobie na innych forach.