Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2163
Stary 12.07.2008, 13:39
Eller napisał(a):Wyświetl post
Niedoszly Wislak Dusan Basta przeszedl do Udinese za 500 tys euro ,czyli kasa nie tak duza ,ale i tak Wlosi mu zaoferowali pewnie ze 3 razy wiecej niz moglby miec w Wisle.
Jakby Wisła sie o niego starała to czemu nie ? Tyle ze Bednarz sie nim nie interesował, bo co chwile mowiło sie o 2 mln euro za niego. A poszedł za 4 razy mniej. Tak to jest jak sie urlopuje

Odpowiedz cytując