Eller napisał(a):

|
Niedoszly Wislak Dusan Basta przeszedl do Udinese za 500 tys euro ,czyli kasa nie tak duza ,ale i tak Wlosi mu zaoferowali pewnie ze 3 razy wiecej niz moglby miec w Wisle.
|
Jakby Wisła sie o niego starała to czemu nie ? Tyle ze Bednarz sie nim nie interesował, bo co chwile mowiło sie o 2 mln euro za niego. A poszedł za 4 razy mniej. Tak to jest jak sie urlopuje
