|
O Nei już było bardzo dużo napisane ale biorąc pod uwagę mizerię jaką ostatnio testowaliśmy to gdyby rzeczywiscie udało się go sciągnąc byłoby to dobrym ruchem.Oczywiscie nie jest to piłkarz o takim nazwisku jak Kluivert czy nawet Kallon ale własnie dzięki temu przestaje byc to w moich oczach transfer sf.
|