Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2160
Stary 12.07.2008, 13:07
O Nei już było bardzo dużo napisane ale biorąc pod uwagę mizerię jaką ostatnio testowaliśmy to gdyby rzeczywiscie udało się go sciągnąc byłoby to dobrym ruchem.Oczywiscie nie jest to piłkarz o takim nazwisku jak Kluivert czy nawet Kallon ale własnie dzięki temu przestaje byc to w moich oczach transfer sf.
Odpowiedz cytując