Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 12.07.2008, 12:46
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego kibice w Poznaniu tak łatwo przyjęli fuzję, a Ci we Wrocławiu i Szczecinie nie. Chyba Lech to coś więcej niż zwykła Polonia? Im to się nie dziwię ani trochę
Po pierwsze, to zapomniales jak przeniesiono Piotrcovie do Szczecina? Nie badz teraz hipokryta.
Po drugie, gdyby Slask nie awansowal do ekstraklasy, to teraz oni graliby na licencji Groclinu. A ze srodowisko kibicowskie dogadalo sie z Drzymala, to inna sprawa.
Po trzecie, Pogon nie chciala Drzymaly tylko dlatego, ze sparzyla sie na Bekdasie, Gordonie i Ptaku.
Po czwarte, ch... Cie obchodzi Polonia? Zajmij sie swoja "wielka" Legiunia, ktora jest najbardziej honorowa, przede wszystkim w klimatach kibicowskich (oczywiscie na kibice.net i legialive.pl).
Po piate, to nie jest zadna fuzja.
Po szoste, Polonia przejmuje miejsce Groclinu, a nie Dyskobolii. Dyskobolia bedzie grala w 4 lidze.
Po siodme, kumaci nie sa zadowoleni z takiego awansu.
Po osme, wolimy druga lige, gdzie mozna spotkac sie z ciekawszymi ekipami.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując