ToTylkoJa napisał(a):

|
Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego kibice w Poznaniu tak łatwo przyjęli fuzję, a Ci we Wrocławiu i Szczecinie nie. Chyba Lech to coś więcej niż zwykła Polonia? Im to się nie dziwię ani trochę
|
Po pierwsze, to zapomniales jak przeniesiono Piotrcovie do Szczecina? Nie badz teraz hipokryta.
Po drugie, gdyby Slask nie awansowal do ekstraklasy, to teraz oni graliby na licencji Groclinu. A ze srodowisko kibicowskie dogadalo sie z Drzymala, to inna sprawa.
Po trzecie, Pogon nie chciala Drzymaly tylko dlatego, ze sparzyla sie na Bekdasie, Gordonie i Ptaku.
Po czwarte, ch... Cie obchodzi Polonia? Zajmij sie swoja "wielka" Legiunia, ktora jest najbardziej honorowa, przede wszystkim w klimatach kibicowskich (oczywiscie na kibice.net i legialive.pl).
Po piate, to nie jest zadna fuzja.
Po szoste, Polonia przejmuje miejsce Groclinu, a nie Dyskobolii. Dyskobolia bedzie grala w 4 lidze.
Po siodme, kumaci nie sa zadowoleni z takiego awansu.
Po osme, wolimy druga lige, gdzie mozna spotkac sie z ciekawszymi ekipami.