Wyświetl pojedynczy post
matern
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: biezanow/czarnochowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 12.07.2008, 11:05
mam pytanie
Ci co mieli karnety na sektory E,A,B to moga teraz kupowac wznowienie na D czy jak by chcieli na D to tylko w wolnej sprzedarzy
bo jak nie moga to sie niema co martwic o karnety na D bo napewno w zeszlym sezonie na D i C nie poszlo 5500 karnetow bo na C pewnie z 1,5tys na D z 3 tys
Odpowiedz cytując