Wyświetl pojedynczy post
Sqall
Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 12.07.2008, 10:25
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
po co nam zmiennik na środek obrony? zacznijmy się wzmacniać, bo ławka meczu nam nie wygra.
Oj żebyś się nie przeliczył, dobra ławka to jedna z podstaw sukcesu, każdy dobry trener to wie, w tym Skorża
Odpowiedz cytując