Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Sqall
Member
Od: 02.2004
Offline
#
279
12.07.2008, 10:25
Gucio25
napisał(a):
po co nam zmiennik na środek obrony? zacznijmy się wzmacniać, bo ławka meczu nam nie wygra.
Oj żebyś się nie przeliczył, dobra ławka to jedna z podstaw sukcesu, każdy dobry trener to wie, w tym Skorża
Sqall
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sqall
Znajdź inne posty napisane przez Sqall