Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2144
Stary 12.07.2008, 07:56
dobra panowie narazie wstrzymajmy sie z komentowaniem bo tak naprawde to my nigdy nie wiedzielismy czy chcemy kupic (Kallona, Baste, i wiele tych innych nazwisk) no i Nei`a.... narazie to tylko prasa,, tak samo moze byc z Costlim...

ja tam czekam do ŚRODY bo wtedy ma sie cos wyjasnic( słowa Pana Bednarza) , juz w poniedziałek pewniee nowy sponsor ( nowa kasa) i w Krakowie ma czekac na Wisłe nowy bramkarz.... tak więc CZEKAMY ( my kibice Wisły umiemy to najlepiej)
Odpowiedz cytując