Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2132
Stary 11.07.2008, 22:13
grosz napisał(a):Wyświetl post
działaczą brakuje wszsytkiego ale najbarziej analizy. Sprowadzenia zawodnika poziomu Nei który by sie być może sprawdził w lidze i np.za 3-4mi. euro by odszedł. Wtedy moze w tych ich ciasnych rozumkach by sie otworzylo ze piłkarzy tej klasy opłaca sie sprowadzać:
raz - że zarobimy marketingowo.
dwa - renoma na krajowym rynku
trzy - wartosć sportowa drużyny
cztery - być moze sprzedaż z zyskiem.

Póki co nie rozumiem wogóle czym miałoby być poprate marzenie o LM, skoro nic w tym kierunku nie jest robione. Na jakiej podstawie mamy wogóle uważać że dostaniemy sie do LM, oprócz tej naiwości kibicowskiej? Smutne ale prawdziwe.

Ważne jest aby w tym roku zdobyć Mistrzostwo Polski, bo od przyszłego roku zmieniaja sie zasady awansu do LM, ma być łatwiej, mówił sie też o starcie od 3 rundy i to z drużyną niżej rozstawioną, wiec kto za rok bedzie mistrzem, moze rozdawac Karty na Polskim rynku przez nastepne kilkanascie lat...
to ty właśnie nie przeprowadziłeś analizy...to co zrobiłeś to dopiero połowa.teraz odpowiedz sobie na pytanie a co jesli nei okaze się niewypalem,albo odniesie kontuzje w 3,4 meczu,albo nie sie u nas niezaaklimatyzuje?
analiza polega na tym,że rozpatruje się zarówno plusy i jak i minusy każdego przedsięwzięcia.ty pokazałeś tylko plusy,a o ewentualnych minusach zapomniałeś czy wygodniej było je pominąć?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując