grosz napisał(a):

działaczą brakuje wszsytkiego ale najbarziej analizy. Sprowadzenia zawodnika poziomu Nei który by sie być może sprawdził w lidze i np.za 3-4mi. euro by odszedł. Wtedy moze w tych ich ciasnych rozumkach by sie otworzylo ze piłkarzy tej klasy opłaca sie sprowadzać:
raz - że zarobimy marketingowo.
dwa - renoma na krajowym rynku
trzy - wartosć sportowa drużyny
cztery - być moze sprzedaż z zyskiem.
Póki co nie rozumiem wogóle czym miałoby być poprate marzenie o LM, skoro nic w tym kierunku nie jest robione. Na jakiej podstawie mamy wogóle uważać że dostaniemy sie do LM, oprócz tej naiwości kibicowskiej? Smutne ale prawdziwe.
Ważne jest aby w tym roku zdobyć Mistrzostwo Polski, bo od przyszłego roku zmieniaja sie zasady awansu do LM, ma być łatwiej, mówił sie też o starcie od 3 rundy i to z drużyną niżej rozstawioną, wiec kto za rok bedzie mistrzem, moze rozdawac Karty na Polskim rynku przez nastepne kilkanascie lat...
|
to ty właśnie nie przeprowadziłeś analizy...to co zrobiłeś to dopiero połowa.teraz odpowiedz sobie na pytanie a co jesli nei okaze się niewypalem,albo odniesie kontuzje w 3,4 meczu,albo nie sie u nas niezaaklimatyzuje?
analiza polega na tym,że rozpatruje się zarówno plusy i jak i minusy każdego przedsięwzięcia.ty pokazałeś tylko plusy,a o ewentualnych minusach zapomniałeś czy wygodniej było je pominąć?