Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#721
Stary 11.07.2008, 21:00
Cytat:
Póki co barawa dla Bercika ze w końcu przypomniał sobie o polskim interesie.

Chyba nie wierzysz w to co piszesz
Motywacja tego działania jest tylko jedna , marketing polityczny .
Nie żadne przypominanie sobie przez L.Kaczyńskiego o polskim interesie .

Cytat:
UE sama ustaliła sobie prawo, że do wejścia w życie tego traktatu potrzebna jest zgoda wszystkich krajów. Każdy z krajów sam sobie określa drogę do przyjęcia/odrzucenia traktatu. Irlandczycy powiedzieli "nie" (tak jak wcześniej Francuzi i Holendrzy). I w tym momencie historia się kończy - koniec procedury. Podpis Kaczora lub jego brak nic nie znaczy. Traktat można przerobić na srajtaśme.
Tak jak w przypadku ,,Nicei" i ,, Maastricht" ?

Powtarzam po raz trzeci L.Kaczyński a raczej jego sztab zwietrzył chytrą szansę jak uniknąć bycia tym , który przyczynił się do wejścia w życie TzL i uratowanie tych resztek eurosceptycznego elektoratu na który może jeszcze liczyć przed 2010 . W przypadku podpisania tego traktatu jakikolwiek kandydat prawicy inny niż L.Kaczyński smagał by go tym faktem jak biczem
Ostatnio edytowane przez Mareq : 11.07.2008 o godz. 21:04.