Illargui napisał(a):

|
Oskarżenia o tchórzostwo padające ze strony Francuza rzeczywiście brzmią dość "oryginalnie", ale Kaczyński się ośmiesza - po raz kolejny mam wrażenie, że otacza mnie jakaś paranoja - skoro wynegocjował dokument i zaakceptował jego treść, skoro Polska zdecydowała sie na okreslony sposób przyjęcia traktatu to należy być konsekwentnym i tyle.
|
Bez "wątpienia"...
Jak ktos postawi Cię nad przepaścią i zmusi do obietnicy, aby zrobic krok dalej, to tak zrobisz bo mu to obiecałes?
Ale owszem - w jednym masz racje, trzeba nie było bredzić o sukcesie, i nie składać hołdów w sejmie Anielci, bo pomimo iż cieszy że próbuje naprawić swój błąd, to jednak niesmak pozostaje.