Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 11.07.2008, 20:09
Wilku napisał(a):Wyświetl post

Hehe ale się Żaba ciska i do tego Francuz coś pitolacy o tchórzostwie, no nie kabaret - ma tupet..
Oskarżenia o tchórzostwo padające ze strony Francuza rzeczywiście brzmią dość "oryginalnie", ale Kaczyński się ośmiesza - po raz kolejny mam wrażenie, że otacza mnie jakaś paranoja - skoro wynegocjował dokument i zaakceptował jego treść, skoro Polska zdecydowała sie na okreslony sposób przyjęcia traktatu to należy być konsekwentnym i tyle.