Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
743
11.07.2008, 10:45
Połączenie komunikacją miejską z dworca/rynku pod stadion Wawelu ...
edit. Zna ktoś może nazwę przystanku na którym trzeba wysiąść żeby dostać się na stadion?
Ostatnio edytowane przez Q13SON : 11.07.2008 o godz. 11:00.
Q13SON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Q13SON
Znajdź inne posty napisane przez Q13SON