Wyświetl pojedynczy post
kmicin
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2070
Stary 10.07.2008, 20:30
Cytat:
Sprzedaliście Dariusza Dudkę. Dlaczego nie wydajecie tych 2,5 mln euro? Żałujecie?

- Nie żałujemy, tylko właśnie chcemy rozsądnie je wydać.

Z jednej strony takie podejście jest dobre. W sumie nie ma się co dziwić pare nieudanych transferów już było więc nie chcą popełnić znowu tego samego błędu. Więc co do tych klasowych zawodników, wierzę że się pojawi i jeszcze będziecie całować Bednarza po rękach.
Odpowiedz cytując