|
Cytat:
Sprzedaliście Dariusza Dudkę. Dlaczego nie wydajecie tych 2,5 mln euro? Żałujecie?
- Nie żałujemy, tylko właśnie chcemy rozsądnie je wydać.
Z jednej strony takie podejście jest dobre. W sumie nie ma się co dziwić pare nieudanych transferów już było więc nie chcą popełnić znowu tego samego błędu. Więc co do tych klasowych zawodników, wierzę że się pojawi i jeszcze będziecie całować Bednarza po rękach.
|