ToTylkoJa napisał(a):

|
gdyby Król był taki jak niektórzy piszą bez ambicji, to siedział by sobie w tych głębokich rezerwach Realu. Ale chłopak chce grać, więc wraca do Polski. Nie jeden polski kopacz wybrał by kiszenie się w Realu (C?) i zgarnianie kasy za samo bycie w takim klubie. Więc nie rozumiem tych pojazdów na Króla.
|
Nic dodać, nic ująć. Jeśli byłbym na miejscu Króla zrobiłbym tak samo. A ambicję to on ma dużą, bo wieeeelu by wolało siedzieć na ławie w Realu Madryt C zarabiając przy tym dużą kasę.
Poza tym każdy widzi (piłkarze również) jaka jest polityka transferowa naszego klubu.