Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 10.07.2008, 20:23
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
gdyby Król był taki jak niektórzy piszą bez ambicji, to siedział by sobie w tych głębokich rezerwach Realu. Ale chłopak chce grać, więc wraca do Polski. Nie jeden polski kopacz wybrał by kiszenie się w Realu (C?) i zgarnianie kasy za samo bycie w takim klubie. Więc nie rozumiem tych pojazdów na Króla.
Nic dodać, nic ująć. Jeśli byłbym na miejscu Króla zrobiłbym tak samo. A ambicję to on ma dużą, bo wieeeelu by wolało siedzieć na ławie w Realu Madryt C zarabiając przy tym dużą kasę.

Poza tym każdy widzi (piłkarze również) jaka jest polityka transferowa naszego klubu.
the end
Odpowiedz cytując