Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.07.2008, 18:12
http://sport.onet.pl/0,1248769,1786055,wiadomosc.html

Jak sobie tak to czytam to nie wiem czy

a) tam w formule to sami anorektycy jezdza jak 66 kg to **** wie ile
b) czy juz na prawde gazety nie maja o czym pisac?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując